Home » diğer » Araba Yarışı Oyunuı Hot Wheels Race Off
araba yarışı oyunu, araba yarışı oyunu oynama, Hot Wheels Race Off oyunu

Araba Yarışı Oyunuı Hot Wheels Race Off

Hot Wheels Race Off android araba yarışı oyunu internet bağlantısı gerektirmeden oynanılır.

Oyun Yapımcısı : Hutch Games

Oyun Türü : Android Araba Yarışı Oyunları

Gereksinimler : Oyun‘u oynayabilmek için 4.4 ve üzeri bir cihazın sahibi olmanız yeterlidir. Ayrıca bu cihaz içerisinde 137mb bir boş alana ihtiyaç duyacaksınız.

Google Play Notları : Oyun 10m-50m indirme oranını yakalamıştır. Kullanıcılarından aldığı beğeni notu ortalama olarak 4,4’tür. 5 yıldız veren kullanıcı rakamı 113k, 4 yıldız verenlerin oranı 23k, 3 yıldız 9,6k, 2 yıldız 3,8 ve oyunu hiç beğenmeyenler 11,7k olarak görülmektedir.araba yarışı oyunu, araba yarışı oyunu oynama, Hot Wheels Race Off oyunu

Hot Wheels Race Of İndir

Hot Wheels Race Off Nasıl Oynanır?

Hot Wheels Race Off Oyun içi Görüntü

Hot Wheels Race Off oyun içi görünüm. Harita çeşidi zenginliği ve engelleri fazlasıyla iyi.

Hot Wheels Race off Araba yarışı oyunu nasıl oynanır konusuna başlamadan önce belirtmek istiyorumki oyunu internetsiz oynayabilmektesiniz. İnternet kullanımının tabiki avantajları bedava hediyeler kazanmaktır.

Hot Wheels Race Off Yarış Modları

Hot Wheels Race Off 2 Farklı modda yarış modu ve zengin yarış pistleri göz kamaştırıyor.

Diğer araba yarışları oyunları‘na göre Hot Whells yarış oyunu düz bir yolda ilerliyor. Arabalar arasında ilk başladığınızda pek bir uçurum yoktur. Sizi zorlayan harita içerisinde bulunan engebeler oluyor. Bu engebeleri geçebilmek için Ekranınızın sağ ve sol alt kısımında bulunan engebeleri geçebilmek için gaz ve frenleri kullanıyoruz. Sağ alt kısımda bulunan gaz’a basıldığında aracızın önü kalkıyor. Sol alt kısımda bulunan fren’e dokunduğunuzda ise aracınızın ön kısımı öne doğru yatmaktadır. Zamana karşı yarışıyorsunuz ve Yakıt sistemi bulunmakta. Yakıtı alabilmek için acele etmeli ve dikkatli oynamalısınız. Oyun‘u bitirdiğinizde sıralamanıza göre altın eklenmektedir. Altınlar ile yeni yarış arabası alabilir veya elinizde bulunan aracınızı güçlendirebilirsiniz.

Hot Wheels Race Off Araç modifiye

Hot Wheels Race Off araç geliştirme seçenekleri ile rakiplerinizden daha iyi bir araca sahip olun.

Ayrıca ekranın sol üst kısımında bulunan Reklam izleme ve Günlük girişler ile elmas kazanabilmektesiniz. Günlük giriş ödülleri reklam izlendiğinde 2 katına çıkar. Elmasları toplayarak üst seviye bir yarış arabası sahibi olabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir