Home » moda-giyim » ARMİNE EŞARPLARI İLE TESETTÜR KOMBİNESİ YAPILIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

ARMİNE EŞARPLARI İLE TESETTÜR KOMBİNESİ YAPILIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Tesettür giyim ürünleri birbirleri ile kombine edilirken dikkat edilmesi gereken pek çok unsur bulunmaktadır. Bunlar arasında kombine yaparken kullandığınız eşarp Armine eşarp ise daha fazla dikkat etmeniz gereken husus bulunmaktadır. Armine %100 saf ipek kumaş kullanıyor olsa da dokuma açısından farklı iki kumaş seçeneğini kullanıcılarına sunmaktadır.

Armine Eşarp Tesettür Giyimde Kombin Yapmada Yeri

 

Armine eşarp modelleri ile kombine etme, Armine eşarp çeşitleri, Armine eşarp modeli, Armine eşarp Armine eşarp modelleri ile kombine etme, Armine eşarp çeşitleri

Daha çok özel davetlerde kullanılabilecek özelliklere sahip olan parlak, canlı renklere sahip ve daha yumuşak bir dokunuş hissi veren Sura ipek eşarplar ve günlük kullanım için uygun olan mat renklerdeki, daha kalın bir dokusu olan Twill ipek eşarplar olmak üzere Armine eşarp çeşitleri ikiye ayrılmaktadır. Bu eşarplar ile tesettür giyim ürünleri olan pardösü, tunik, gömlek, elbise gibi ürünleri kombine ederken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Giyeceğiniz kıyafetler özel davetlerde giyebileceğiniz saten gibi parlak kumaşlara sahip ise kesinlikle bunları mat olan Twill ipek kumaştan Armine eşarp modelleri ile kombine etmeniz yanlış olacaktır. Bunun yanı sıra eğer günlük bir kıyafet giyecekseniz de Sura ipek kumaştan üretilen eşarpları kullanmanız yanlış olacaktır. Bunlar ya kıyafetinizi öldürecektir ya da kıyafetlerinize göre daha iddialı olduğundan dolayı hoş gözükmeyecektir. Bunun yanı sıra eşarplarınızla tesettür giyim ürünlerinizi kombine ederken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik renk seçenekleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Düz renkli bir kıyafet seçtiğiniz zaman fazla renk çeşitliliği olan bir eşarp seçmeniz kıyafetiniz ve eşarbınızın uyumsuz olmasına neden olacaktır. Bunun yanı sıra daha çok uçuk renkler dediğimiz tozpembe, çok açık sarı, çok açık mavi gibi kıyafet seçimleriniz için parlak renklere sahip, daha canlı ve daha pastel olan belirgin renkli eşarpları seçmeniz de yanlış olacaktır.

Söz konusu tesettür giyim olduğu zaman her biri birbirinden farklı olan çok çeşitli parçalar kullanmak zorunda kaldığınızdan dolayı bu kıyafetlerin ve aksesuarların her birinin birbirleri ile uyumlu bir şekilde kombine edilmesi gerekmektedir. Bunun için Armine eşarp modeli seçeneklerinizi yaparken bahsi geçen konulara dikkat etmeniz daha uyumlu bir giyim şekline sahip olmanız açısından önem taşımaktadır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir