Home » moda-giyim » Bayan Zayıflama Koşu Ayakkabısı
zayıflama ayakkabısı, kadın spor ayakkabısı, kadın ayakkabısı seçimi

Bayan Zayıflama Koşu Ayakkabısı

Bayanların en çok dertlendiği kiloları ile her aman başları derttedir. Kiloları uğruna verdikleri emekleri karşılık bulamadığında çılgına dönecek olan bayanlar için yürüyüş yapmak hem kolay hem de para harcamayacakları bir spordur. Artık her yerde uygulanabilen yürüyüşler uygun platformlar içinde bayanlara özel yerlerde sunularak spor yapmaları sağlanmaktadır. Belediyelerin göstermiş olduğu uygun alanlar hem spor aletleri hem de yürüyüş parkurları ile bayanların yapmak istedikleri sporu yapmaları için mükemmel bir olanaktır. Onca para vererek spor merkezlerinde harcayacağınız vakte eşdeğerde spor yapabilmek için uygun alanları tercih etmek daha doğru olacaktır. Ancak bunun için yine bayan spor ayakkabıları ile sporunuzu yapmalısınız. Normal ayakkabılar ile yapılan spor asla istenilen sonucu vermeyecektir. Çünkü spor kullanım ayakların sağlığını düşünülerek yapılmış ürünler olarak piyasaya sürülmektedir. Uzmanlar böyle bir olasılık olmasaydı herhalde bu ürünlerin kullanımını yasaklardı.zayıflama ayakkabısı, kadın spor ayakkabısı, kadın ayakkabısı seçimi

Pembe Koşu Ayakkabısı

Spor yaparken bile rengine ve modeline önem veren bayanlar bu ayakkabı seçiminde de bayan rengi olan pembeyi hiç bırakmadı. Hayatınız boyunca pembeden vazgeçemiyorsanız işte sizin için en özel pembe bayan spor ayakkabı modelleri. Önden bağcıklı olan modeller ayak tarağınızla yaklarınızın uyumunu sağlamak için bağcıklı olarak üretilmiştir. İstediğiniz sıkılıkta ayakkabınızı düzelterek ayaklarınıza oturmasınız sağlayabilirsiniz. Bağcıklar yine pembe olarak üretildiği için çok hoşunuza gidecek. İki yandan sıkıştırarak eşitleyebileceğiniz bağcıkların sıkılığını ne fazla yapmalı ne az yapmalısınız. Fazla yaptığınız zaman ayağınızın üst kısmı daralarak bileğin fazla yükü üstlenmesine ve zarar görmesine neden olacaktır. Ancak az sıkıladığınız zaman ayakkabınız ayağınızdan çıkabilir ve bütün ayak yapınız ayakkabıyı tutmak isteyeceğinden daha fazla rahatsızlıklar oluşabilir. Bu yüzden bağcıkları kararında ayarlamak iyi olacaktır. Bağcıklar etrafın kirinden etkilendiği zaman çıkarılarak yıkanabilir. Pembe olan modelde ayak tabanı kullanılacak olan spora uygun olarak hayli yüksek bir tabanla imal edilmiştir. Tabanı üst kısımla eşdeğerde gözükeceğinden daha havalı bir görüntü ortaya çıkacaktır. Tabandaki topuk ve ayakucu platformu ayrı yarı değerlendirildiği için taban altındaki boşluk her zaman düşünülmüştür. Tabii ki pembe ayrıntılara hem üstte hem tabanda dikkat çekmemek mümkün değil. Ayakucu hafif kalkık olarak üretilen koşu ayakkabıları ayağın hareketini kavramak için parmakların hareketini güçlendirecektir. Direk olarak yere paralel olan burun ile koşmayı garantileyemezsiniz. Yol ve ayakkabı birbiri ile örtüşen bir konumda bulunmalıdır. Ayrıca modeli seçerken taban yapısında boşlukların olmasına dikkat etmelisiniz. Ne kadar fazla boşluk olursa yol tutuşunuz o kadar kolay olacaktır. Ayakkabı ve yol arasında bulunan havanın bu boşluklardan geçmesi yürüyüşünüz hızlandıracaktır.

Her Renk İçin Farklı Bir Fiyat Olabilir

Bayan spor ayakkabı fiyatları rengine göre değişen bir sektörün içinde fiyatlandırılmaktadır. Pembe en çok beğenilen renk olduğu için fiyatı da kendine göre olacaktır. Ancak bir kere alacağınız bu ayakkabı için ödediğiniz fiyat gerçekten değer olacaktır. Bayanda hoş duran pembe mavi, mor, yeşil, beyaz, siyah, gri gibi renklerle daha kolay kombinlenerek farklı modellerde açığa çıkarılmaktadır. Hatta eşofmanınızı da bu renklerle uyumlu olan renkleri seçerseniz koşarken de şıklığı yakalamış oluşunuz. Bayanlar her zaman şık olmak isterler bu yüzden fiyat farkı gözetmeksizin elde etmek istedikleri her ürünü alabilmek için merak gösterirler. Pembe olarak seçtiğiniz sporlarınızda taban rengini faklı olarak almak istediğinizde eşofmanlar ile kombinini yapmak daha kolay olacaktır. Şıklıkta spor yaparken de yarışmak için pembeden vazgeçmeyin. Biraz kendinizi şımartın ve ayaklarınıza şeker gibi bir hava verin.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir