Home » moda-giyim » Büyük Beden Tesettür Giyim
büyük beden tesettür abiye, tesettür abiye fiyatları, büyük beden abiye fiyatları

Büyük Beden Tesettür Giyim

Tesettür giyiminde büyük bedenler için kombin yapmak oldukça kolaydır çünkü oldukça çok çeşidi bulunan tesettür giyim için kullanılmak üzere birçok farklı giyim stillerinden birini tercih edebilir ve akşam şıklığını, gündüz güzelliğini yakalayabilirsiniz.büyük beden tesettür abiye, tesettür abiye fiyatları, büyük beden abiye fiyatları

Vücut tipine göre giyinmek

Büyük beden tesettür giyim de vücut tipi de oldukça önemlidir. Belinizi ince göstermek için yüksek belli pantolonları tercih ederek onların üstüne giyeceğiniz tunik veya kapları tercih edebilir güzel görüntüler sergileyebilirsiniz. Tek parça elbise modellerinden de yerlere gelirken genişleyen elbise modellerinin üzerine giyeceğiniz uzun yelekler ile de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Aksesuarların vazgeçilmezliği

Büyük beden tesettür giyim için kombin yaparken aksesuarları es geçmek olmaz. Aksesuar bir bayan için olmazsa olmazdır ve vücudun makyajıdır diyebiliriz. Aksesuarlar sayesinde kıyafetlerimizin bütünlüğünü sağlarız ve kendimizi gösterebiliriz. Parlak taşlı aksesuarlardan kolyeler ile dikkatleri kolyeye çekerek bedeninizi daha az göz önünde olmasını sağlayabilirsiniz. Bu gibi ufak hileler ile oldukça güzel görünüm elde etmeniz oldukça basit olacaktır.

Sade ve şık

Frapan görünümden kaçınarak sade ve şık olmayı tercih ederseniz daha hoş olabilirsiniz ve oldukça rahat olabilirsiniz. Özel günlerde dahi sadeliği tercih edebilirsiniz. Işıltılar ve taşlar abiye giyimde de kullanışlı olabilir. Yine dikkatleri bu ışıltılara çekerek bedeninizden uzak tutabilirsiniz. Çok karışık renklerin kullanımı ise sizleri hayal kırıklığına uğratabilir ve vücudunuzu olduğundan da büyük bedenli gösterebilir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir