Home » diğer » Cilt Lekeleri Üzerinde Etkili En İyi 5 Krem
cilt lekeleri, cilt lekesi kremi, etkili cilt kremleri

Cilt Lekeleri Üzerinde Etkili En İyi 5 Krem

Cilt lekeleri en sık karşılaşılan cilt sorunları arasında yer almaktadır. Bu lekeler kimi zaman koyu olurken kimi zaman ise renk eşitsizlikleri şeklinde olabilmektedir. Bu lekelerden kurtulmak ne yazık ki kolay olmamaktadır. Ancak düzenli bakım önerileri ile lazer tedavisi görmeye gerek kalmadan cilt lekelerinin büyük bir kısmından kurtulmak mümkündür. İşte eczanelerden reçetesiz olarak satın alabileceğiniz leke giderici kremler aşağıda listelenmiştir.cilt lekeleri, cilt lekesi kremi, etkili cilt kremleri

  1. Madécassol

Son dönemlerin adından sıkça söz ettiren kremlerinden biri Madécassol kremdir. Bu kremi eczanelerden yaklaşık 35 TL kadar bir fiyata alabilmek mümkündür. İçerisinde bulunan bitki özleri sayesinde cilt lekelerinin rengi açılabilmekte, hücreler yenilenmektedir. Düzenli olarak geceleri ince bir tabaka halinde lekelerin üzerine sürdüğünüzde gözle görülür şekilde lekelerin azaldığını fark edeceksiniz.

  1. Expigment

Expigment krem de tıpkı Madécassol krem kadar çok tercih edilen bir kremdir. Ciltteki sivilce lekelerinden siyah noktalara kadar pek çok sorun üzerinde etkilidir. %4 ve %2 şeklinde formlara sahip olan bu krem cildin hassasiyet durumuna göre tercih edilebilir. Eczanelerden yaklaşık 13 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

  1. Fito

Fito krem hem mevcut sivilceler hem de ciltteki lekeler üzerinde etkili sonuçlar vermektedir. 40 gramlık bir tüpe sahip olan bu kremi düzenli bir şekilde lekeler ve sivilceler üzerinde uygulamanız halinde etkili sonuçların elde edilmesi mümkündür. Eczanelerden yaklaşık 20 TL gibi bir fiyata satın almak mümkündür.

  1. Biolog Blemish Cream

Biolog Blemish Crem fiyat ve performans açısından en makul ürünlerden biridir. Özellikle güneşe bağlı lekeler üzerinden oldukça etkili sonuçlar yaratmaktadır. Bununla birlikte yaşlılık belirtilerini azaltma üzerinde de olumlu etkilere sahiptir. Cildi nemlendirir, ışıltı verir ve ciltteki renk eşitsizliklerini düzenli bir kullanımla ortadan kaldırır. Yaklaşık 55 TL gibi bir fiyatı vardır.

  1. La Roche-Posay Pigmentclar

La Roche-Posay markasının cilt üzerinde ne kadar olumlu sonuçlar yarattığı su götürmez bir gerçektir. Bu ürünle en koyu cilt lekelerinden bile kurtulmak mümkündür. Ayrıca yeni lekelerin oluşmasını önleyici bir özelliğe de sahiptir. 240 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir