Home » güzellik-bakım » Doğal Cilt Kremi
cilt kremleri, doğal cilt kremi kullanımı, doğal cilt kremlerinin faydaları

Doğal Cilt Kremi

Bir cilt maskesi, tıpkı Secret Age firmasının ürettiği maskeler gibi doğal olmalıdır. Çünkü doğal olmayan bir maskenin, yararından çok zararı ortaya zamanla çıkacaktır ve bu kötü bir durumdur. Bu firma IFF Lucas Meye Cosmetics France ve uluslararası kabul görmüş üniversiteler ile yürüttükleri ortak çalışmalar sonucu ortaya çıkan formüller ile ürünlerini üretmektedir. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. 4 yıl gibi bir süre zarfında çok büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan firma ayrıca tamamen yerli sermaye kullanmaktadır.cilt kremleri, doğal cilt kremi kullanımı, doğal cilt kremlerinin faydaları

Hem Yerli Hem Doğal

 % 100 yerli sermaye ile çalışan Secret Age firmasının cilt maskesi, diğer her ürünü gibi doğal ve yan etkisizdir. Çünkü yan etkileri olan bir ürün, faydalarını yan etkileri arkasında kaybeder. Yan etkisi olan bu cilt bakım maskesinin 3 farklı çeşidi bulunmaktadır ; Aloe Vera Özlü Cilt Bakım Maskesi, Salatalık Özlü Cilt Bakım Maskesi, Gül Özlü Cilt Bakım Maskesidir.

  • Aloe Vera Özlü Cilt Bakım Maskesi size sağlam, parlak, nemli ve canlı bir cilt vaat eder ve kesinlikle yan etkisidir. Kırışıklık ve sarkmaların görünümünün azalmasına,  yaşlanma etkilerini yavaşlatmaya, sivilce ve siyah noktaların giderilmesine ve daha bir çok şeye yardımcı olur.
  • Salatalık Özlü Cilt Bakım Maskesi, salatalık özleri Canadian Willowherb bitkisi ile birleşmiştir. Ve böylece formül daha da güçlenmiştir. Sahip olduğu ekstra nemlendirici aktifler cildinizi nemli tutarken, ayrıca bu maske sivilce ve siyah nokta karşıtıdır. Aynı zamanda cildinizin nemli kalmasını sağlayacak bazı aktiflere de sahiptir.
  • Gül Özlü Cilt Bakım Maskesi ise doğal, oldukça hoş kokulu gül aromalı bir maskedir. Fakat gül aroması Canadian Willowherb bitkisi ile birleştirilmiş ve formül güçlendirilmiştir.

Nasıl Kullanılır

  • Set içinde gelen ile yüzünüzü temizleyin.
  • Aşağı yukarı masaj hareketleri ile cildinize uygulayın.
  • Yaklaşık olarak 20 – 30 dk kadar bekleyin.
  • Haftada 2 – 3 kez uygulamanızda yarar olacaktır.

 Bu ürün hem erkek hem de kadınlar için kullanılabilir. Ayrıca her yaş grubundan insan için de kullanılabilir bir üründür ve yan etkisi bulunmamaktadır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir