Home » güzellik-bakım » Estetik Bir Görüntüye Nasıl Kavuşulur?
saç ekimi yapımı, saç ekimi sonrası, saç ekiminden sonra yapılması gerekenler

Estetik Bir Görüntüye Nasıl Kavuşulur?

Estteik bir görüntü bu çok güzel bir durumdur. Bayanlara ekilebiliyor mu? Talep mutlaka daha az ama onlara da bu uygun teknik midir? Bayanlara saç ekimi yapılması biraz daha araştırma ve o endikasyonu koyması biraz daha zor. Bayanlardan çok fazla talep geliyor. onlar da tabii duyuyorlar saç ekimini ve biraz saç sıkıntısı olan bayanlar bile saç ektireceğiz diye başvurabiliyorlar.göğüs estetiği fiyatlarısaç ekimi yapımı, saç ekimi sonrası, saç ekiminden sonra yapılması gerekenler

Bayanlarda erkeklerden farklı olarak çok geniş araştırmaların yapılması lazım. diğer sağlık sorunları açısından tetkik açısından hatta saç dökülmesinin tipinin bizim trikogram dediğimiz bir takım yöntemler vardır hani o başta söylediğimiz saç niçin hangi nedenlerle dökülür. Doktorlar bazı hastalarla konuşarak tetkikler yapabilir ama trikogram dediğimiz bir yöntem var ama onda da matematiksel olarak bir takım sayılarla doktorlar saçları bazı oranlarını gösteren bilgisayar programlarının yardımıyla, bayanlarda da dökülme tipine tespit etmekde çok yardımcı oluyorlar.

O dökülme tipi tespit edildikten sonra o bayanda uygun ise, mesela bayanda da ense kısmında yoğun sık ve kontrol atlında olan en azından dökülmeyen bir alan var ise, yukarı kısımda da rahatlıkla çalışılabilecek bir bölüm varsa ekilebiliyor,ama şunu söylemek lazım belki karşımıza gelen 10 bayan hanımdan ben saç ektirmek istiyorum diye gelen, bir kaç tanesi esasında saç ekimi endikasyonu, en azından saç ekimi tıbbi gerekliliği var,bir kaç tanesinde ancak saç ekilebilecek bir problem var.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir