Home » güzellik-bakım » Göbek Eriten Mucize Diyet
göbek bölgesi eritme, göbek diyeti, göbek eritme diyeti

Göbek Eriten Mucize Diyet

Göbek bütün kadınların sorundur. Bazen çok çok zayıf gibi görünsek bile göbeğimiz vardır ve asla o göbeği eritemeyiz. Ancak Dr. Saraçoğlu bizi göbek derdinden kurtarıyor. Peki Ama nasıl ?

Bu diyetin özelliği 3 haftada yani 21 gün içerisinde vücudunuzun muhteşem şekilde inceldiğini göreceksiniz.göbek bölgesi eritme, göbek diyeti, göbek eritme diyeti

Mekik hareketi

Sırt üstü uzanın Dizleriniz bitiştirin ayaklarınızı birbirinize paralel olarak yere sıkıca ayaklarınızı basın ellerinizi boyun altınıza koyun ve hızlıca boynunuzu kaldırın ve yatırın bu mekik hareketini ardı arkasına 50 kez yapın. Göbek ve midenizin yandığını hissedeceksiniz. Her sabah ve akşam 50 set halinde uygulayın.

Bu hareket sayesinden karın kaslarınız güçlenecek. Karın ve bel bölgenizdeki fazla yağlar eriyecektir. Mutlaka uygulayın atlamayın.

Sopalı hareket

1 sopayı boynunuza koyun ve her iki kolunuzu da sağdan ve soldan sopaya dolayın. Hızlı bir şekilde sağa sola dönmeye başlayın. Sopa bulamazsanız vileda sapı yada süpürge sapı gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Bu hareket belin sağ ve sol tarafındaki kaslarınızın çalışmasını sağlayacak ve belinizin incelmesini sağlayacaktır.

Bu hareketi dayanabildiğiniz kadar yapın.

Haftanın tek günleri yiyebilecekleriniz. ( haftanın çift günleri serbestsiniz)

Uyandığınız anda hemen bir su bardağa ılık su koyun ve bunun içerisine yarım tatlı kaşığı bal ekleyin-10 damla da limon suyu ekleyin. Bunu için. Bu sizin yağ yakmanızı kolaylaştıracaktır.

Sabah kalktınız özel ballı limonlu ılık  sulu karışımınızı hazırlayıp içtiniz. Şimdi kahvaltı yapmadan önce 40 dakika tempolu yürüyüş yapmalısınız. Bu arada bol bol ter atmanız gerekmektedir. Bunun için sauna eşortmanladan yararlanabilirsiniz. Arkasından da size yukarıda bahsettiğimiz iki hareketi yapmalısınız.

Sporunuz bittikten sonra ise duşa mutlaka girmeyi unutmayın. Duş yaparken ise kabak lifiyle 5 dakika vücudunuzun yağlı olan bölgelerini fırçalayın. Sert ve sık hareketler uygulayın ve şu karışımla vücudunuza masaj yapın.

susam yağı – kekik yağı- biberiye yağı bunları karıştırın ve cildinize bu karışımla masaj yapın.

Şimdi geldik kahvaltıya. Kahvaltıda bir adet yeşil elma ve bir adet şeftali size yeterli olacaktır.

Ara öğün olarak taze dil peyniri ( iki parmak kadar )

öğlen bir porsiyon ızgara tavuk ve yeşil salata ( tavuk derisiz olsun )

saat 15,00 gibi 4 adet yulaflı bisküvi

17,30 gibi bir adet yeşil elma

akşam ise 5 kaşık zeytinyağlı taze fasülye 1 dilim buğday ekmeyi ve mevsim salata.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir