Home » Cinsellik ve Cinsel Bölge » Kadınlar Cinsel İlişkide Ne Bekler
Cinsel ilişki de kadın ne bekler, kadınların cinsel ilişkideki beklentileri, kadınlar cinsel ilişki sırasında ne ister

Kadınlar Cinsel İlişkide Ne Bekler

Ülkemizde her ne kadar tabu haline getirilmiş olsa da cinsellik son derece doğal bir şeydir. Hatta doğal ve aşırı önemli bir şeydir de diyebiliriz. Çünkü nesillerin devam edebilmesi, soyun yürümesi ve insanlığın sonunun gelmemesi için cinsellik yaşanmalı ve sonucunda hazzın meyvesi olarak çocuklar dünyaya gelmelidir. Peki; yaşanılan bu cinsel haz zamanlarında kadın karşısındaki erkekten ne bekler.Cinsel ilişki de kadın ne bekler, kadınların cinsel ilişkideki beklentileri, kadınlar cinsel ilişki sırasında ne ister

Cinsel ilişki sırasında kadınların birçoğu cinsel partnerinden öncelikle saygı, sevgi ve ihtiraslı bir sevişme bekler. Ön sevişme yapılmadan direk cinsel ilişkiye girilmesi bayanları en çok kıran davranıştır. Öncelikle cinsel haz veren noktalara erkeğin eliyle veya ağzıyla uyarılarda bulunması, öpüşmek, el ile tatmin edici olmak gibi şeylere öncelik verilmeli ve kadın ile yakınlık kurulmalıdır. Kadınların istemediği pozisyonlardan uzak durulmalı ve kadın vajina, anal veya oral seks mi istiyor diye fikri alınmalıdır. Her ne kadar anal seksi tavsiye etmiyor olsak da bazı bayanların bu ilişkiden de zevk aldığını söylediğini sık sık işitiyoruz. En iyi seks şüphesiz ki oral ve vajinal olandır.

Kadınların cinsel ilişki sırasında istedikleri bir diğer şey ise pozisyonlar arası geçişlerde kendinin egemen olmasıdır. Erkeğinin olabildiğince sert ama acı vermeden cinsel organını kullanarak tatminkar olmasını her kadın istemektedir. Erkekler olarak eşlerinize, kış arkadaşınıza kısacası cinsel partnerinize kontrolü bırakın. Erkek her şeyde egemendir, erkek ne derse o olur  mantığını bir kenara bırakın ve karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunup cinselliği ortak yaşayın.

Cinsel ilişkinin olmazsa olmazları elbette ki ön sevişme ve diğer şeylerdir. Ancak çok çok önemli konulardan bir tanesi de cinsel ilişki öncesinde erkeğin duş alması ve dişlerini fırçalamasıdır. Malum cinsel ilişki sırasında kadınlar da en az erkekler kadar erkeğin vücuduyla iletişimde olacaktır. Bu iletişim anın kokan bir koltuk altı ya da terli bir penis oral seksten uzak durulmasına yol açabilecektir. Sorunsuz bir birliktelik için hem bayanın hem erkeğin önce duş alıp sonra yatağa girmesi daha güzel olacaktır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir