Home » güzellik-bakım » Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır?
karın germe, karın germe estetiği, izsiz karın germe estetiği

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır?

Her kadın mükemmel bir vücuda sahip olmak ister. Hatta dünyaca ünlü olan kadınların vücut hatlarına sahip olmak için estetik operasyonlara başvurmak ister. İşte bu konuda isteyen herkesin istediği estetik operasyonu yaptırması mümkün olmaktadır. Bahçelievler karın germe estetiği kadınların çok daha iyi bir görünüme kavuşması için izsiz karın germe ameliyatı yapmaktadır. Sağlık sektöründe yaşanan gelişmeler sayesinde karın derisinde yaşanan sarkmalar ortadan kalkmaktadır. Erkeklerde ve kadınlarda yaşanan bu deformasyon Bahçelievler karın germe estetiği sayesinde giderilmektedir. Hastanede yatırmadan daha hızlı bir şekilde hastaları evlerine gönderebilmek adına gerekli olan tüm işlemler yapılmaktadır. 2 ya da 5 saat arasında süren karın germe ameliyatı sonrasında hastaya uygun olan korse giydirilmektedir.karın germe, karın germe estetiği, izsiz karın germe estetiği

 Karna estetik müdahale neden gerekir?

 Karın kaslarında gevşeme olması durumunda hastaların yeniden sağlıklı karın kaslarına kavuşması adına karın germe estetiği yapılmaktadır. Kaslar bu sayede tekrar eski gerginliğine kavuşabilmektedir. Özellikle bikini giyerek denize ya da havuza girmeyi tercih eden kadınların karın germe estetiği yaptırmaya ihtiyacı bulunmaktadır. Göbek çevresinde oluşmuş olan genişleme ve yağlanma nedeni ile yaşanan sarkma ve gevşeme estetik görünümü çirkin bir hale getirmektedir. Çok başarılı olan karın germe estetik ameliyatlarında da iz kalma durumu söz konusu olmaktadır. Karın ön duvarından yaşanan gevşekliğin giderilmesinde, karın bölgesinde deri fazlalığının olması durumunda Bakırköy karın germe estetiği ameliyatı uygulanmaktadır. Diyet ya da egzersiz ile giderilemeyen yağ fazlalığı bu sayede ortadan kalkmaktadır.

 Bu ameliyat kimler için uygun?

 Deride sarkıklığı olan ve deride gevşeklik olan hastalar karın germe estetiği için başvuruda bulunmaktadır. Derisi sarkmış ve karnı genişlemiş olan hastalara mutlaka karın germe ameliyatının uygulanması gerekmektedir. Endoskopik karın germe tekniği için 35-45 yaş arasındaki grup tercih edilmektedir. Göbek çevresi büyümüş ve karnı çok fazla genişlemiş olan ama derisi gergin olan hastalar için endoskopik karın germe tercih edilmektedir. Hastane şartlarında genel anestezi altında yapılır. Bakırköy karın germe estetiği alanında uzman olan cerrahlar tarafından yapılmaktadır. Hastalar öncelikle doktor tarafından bilinçlendirilmektedir. Operasyon öncesinde ve sonrasında neler yaşanacağı konusunda hastaların bilgisi olması başarılı operasyon olması için çok önemlidir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir