Home » güzellik-bakım » KARIN GERME ESTETİĞİ YAPIMI
karın germe estetiği, karın germe estetiği yaptırma, karın germe ameliyatı

KARIN GERME ESTETİĞİ YAPIMI

Çoğu insanın hayatının bir döneminde aşırı kilo aldığı bir dönem vardır. Ya da hamile kalan bayanların o kiloları verse bile deforme olmuş vücutları. Çoğu zaman o kusurları kıyafetle kapatsalar bile aynadaki görüntülerinden memnun kalmaz ya da yazın bikini, mayo giyemez. Yağlanmaya en fazla müsait olan bölgelerden olan karın bölgesi için ise modern tıp ve şişli karın germe estetiği merkezleri imdada yetişiyor. Karın bölgesindeki germe işlemine çoğu zaman bir yağ aldırma işlemi olan liposuction da eşlik eder. Liposuctionla fazlalık olan yağlar çıkarılır. Ve ileride olabilecek yağlanmaların önüne geçilmeye çalışılır.karın germe estetiği, karın germe estetiği yaptırma, karın germe ameliyatı

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Uygulanır?

Göbek ile pubis arasında karnın ve sarkan alanın genişliğine göre kesi açılır. Açılan kesinin ardından göbek deliği içinde ikinci bir kesi yapılır. Ardından ön karın kasları gerilir ve sarkmış deri bölgeden uzaklaştırılır. Ameliyat öncesi gerekli tahlilleriniz yapılır, kullandığınız ilaç varsa mutlaka doktorunuza söylemelisiniz. Hiçbir risk taşımayan bu operasyon için işin uzmanı www.xxx.com adresine tıklayarak yâda randevu alarak aklınızdaki diğer tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ameliyat için sınırlı uyuşturma uygulanıyor olup en fazla 3 saat sürdüğü bilinmektedir. Karın içerisindeki fazla suyu toplaması için dren takılmış ise ameliyattan birkaç sonra cerrah tarafından alınır. Ameliyat sonrası hastanede bir gece kalınması yeterli olur. Daha sonrasında ise en geç iki hafta içerisinde eski hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Kimlere Uygulanır?

Aşırı kilolu olduğu bir dönemin kalıcı izleri ise verebileceği bütün kilolar verildikten sonra kişiye operasyon yapılabilir. Doğum yapmış kişilerde ise emzirme döneminin sonuna gelinen ve annenin kendini fiziksel olarak daha iyi hissettiği dönem olan birinci yılın sonunda uygulama yapılabilir. Operasyon öncesi yine gerekli bütün tahliller yapılır. Başlangıçta karın kaslarının kullanıldığı dik duruşta yürüyüş ve oturuş pozisyonlarında zorlanılsa da birkaç gün içinde bu şikâyetler geçecektir. İlk bir ay sırt üstü yatmak şarttır ve uzanırken dizlerin havada kalmasını sağlayacak alçak bir yastık konulması yaşanacak ağrının önüne geçecektir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir