Home » güzellik-bakım » Karın Germe Kremleri
karın germe, karın germe kremleri, karın germe etkili krem

Karın Germe Kremleri

Karın çatlakları hamile bayanların hamile kaldıkları dönemde karşılaştıkları en yaygın sorunlar arasında yer almaktadır. Karın çatlaklarından kurtulmak isteyen kadınlar ise çoğunlukla kürler ve kremleri uygulayarak çözüm aramaktadır. Karın bölgesinde aşırı şişmanlamak ya da doğum yapmak gibi nedenlerden kaynaklanan karın çatlakları için karın germe ameliyatları olamayacaksanız kullanacağınız karın germe kremleri oldukça işe yarayacaktır. Ancak bu kremler gelişigüzel kullanılmamalı mutlaka bir uzman kontrolünde uygulanmalıdır.karın germe, karın germe kremleri, karın germe etkili krem

Kremleri Nerden Bulabilirim?

Eczanelerden çok uygun fiyatlara temin edilebilecek karın germe kremleri fiyatlarına oranla oldukça büyük etki göstermektedir. Karın çatlaklarının olduğu bölgelere sıkarak masaj yapılarak uygulanan bu kremler günde 1-2 defa kullanılmaktadır. Kilo alışverişi sonrasında meydana gelen çatlaklar bu kremlerin düzenli kullanımıyla birlikte 5-6 ay sonunda tamamen ortadan kalkmaktadır. Ancak hamilelik sonrası oluşan çatlaklar için biraz daha sabırlı olmak gerekebilmektedir. Bu çatlaklar için ise düzenli kullanımla birlikte 1 yıl içerisinde tedavi mümkün olmaktadır.

Hangi Durumlarda Kullanılır?

Karın germe etkili kremler kilo alışverişi nedeniyle oluşan çatlaklar, hamilelik dönemlerinde oluşan çatlaklarda etkili olduğu gibi cilt yanıkları ve cilt tahrişleri üzerinde de etkili olmaktadır. Cilt üzerindeki ölü deri hücrelerini kaldırarak cildi onaran bu kremler güzel kokuları ve nemlendirici etkileri ile birlikte de kullananları memnun etmektedir. Cildinizin tazelenmesi, yenilenmesi ve çatlak görünümünden kurtulmanızı sağlayan bu kremler sayesinde kendinizi daha güzel ve psikolojik açıdan daha rahat hissedeceksiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir