Home » güzellik-bakım » Kerastase günlük bakım şampuanının faydaları nelerdir?
günlük bakım şampuanı faydaları, kerastase günlük bakım şampuanı, günlük bakım şampuanının yararları nelerdir

Kerastase günlük bakım şampuanının faydaları nelerdir?

Erkek ve kadın fizyolojisi arasında birçok fark bulunmaktadır. Günümüzde bu farkı bilimsel olarak gözeterek, ürünler geliştiren kozmetik markalarınız sayısı oldukça fazlalaşmıştır. Yakın zamana kadar şampuanlar söz konusu olduğunda kadın, erkek ayrımı gözetilmezken, günümüzde aslında saç hücrelerinde yapısal farklar olduğu ortaya çıkmış ve kozmetik sektörü buna uygun ürünler geliştirmeye başlamıştır.günlük bakım şampuanı faydaları, kerastase günlük bakım şampuanı, günlük bakım şampuanının yararları nelerdir

Kerastase Homme Action action vita energising erkekler için özel olarak geliştirilmiş bir şampuandır. Home action vita serisinin en enerjik ürünü olarak görülen bu şampuan erkekler için derinlemesine bir saç temizliği sunar. Erkeklerin saç şekillendiricilerini kadınlara oranla çok daha fazla tercih ettiği yapılan istatistiklerle ortaya çıkmıştır. Kerastase tarafından geliştirilen bu formül saçların, şekillendiricilerin kalıntılarından tamamen arınmasını sağlamaktadır. Saç diplerine nüfuz ederek gün boyu saçların enerjik görünmesini sağlar. Kerastase Homme Action Vita Energising Effcect özellikle normal saçlar için yapılandırılmış bir ürün olup, günlük kullanım için uygundur.

Erkekler, kadınlara oranla daha sık saç kestirdikleri için, erkeklerde yeni saç teli oluşumu kadınlara oranla daha hızlıdır. Erkeklerde daha fazla sayıda yeni saç teli olması ve yeni tellerin diğerlerine nazaran daha zayıf olmaları estetik açıdan kötü bir görüntüye sebep olabilmektedir. Kerastase Homme Action serisi sayesinde yeni çıkan saçlar da diğerleri kadar güçlü ve canlı olacağından bu estetik görüntü sorunu ortadan kalkar. Kerastase Homme  serisinde Action Vita Energising dışında bir çok destekleyici ürün de yer almaktadır. Saç bakımına özen gösteren, sağlıklı ve canlı saçlara sahip olmak isteyen tüm erkekler, serinin diğer ürünleriyle gönül rahatlığıyla saç bakımlarını gerçekleştirebilirler. Çünkü Kerastase Homme serisi erkeklerin saç yapıları gözetilerek özel olarak geliştirilmiştir. Kozmetik sektörünün lider markalarından biri olan Kerastase sayesinde bakımlı erkekler aynı zamanda bakımlı saçlara kavuşabilirler.

Kerastase tarafından geliştirilen erkek saç şampuanları arasında Homme Action Vita Energising Effcet, özellikle gün içinde sürekli hareket halinde olan, normal saç tipine sahip erkekler için önerilen bir üründür. Çünkü siz hareket halindeyken saçlarınızın enerjik görünümü size uyum sağlayacaktır.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir