Home » moda-giyim » Kış aylarında tesettür şıklığı nasıl yakalanır?
tesettür şıklığını yakalama, tesettür giyim modasında şık olmak, tesettür giyim tarzında şıklık

Kış aylarında tesettür şıklığı nasıl yakalanır?

Güzelliğine ve bakımına her zaman düşkün olan kadınlar ister yaz ayları olsun isterse de kış ayları olsun şıklığından ödün vermemektedirler. Her sene değişen moda ile birlikte kadınların gardırobundaki kıyafetler de değişmektedir. Özellikle son birkaç yıldır tesettür giyimde görülen büyük moda değişimi tesettürlü kadınlarında giyim tarzlarında bir hayli etkili olmuştur. Artık tesettürlü kadınlara çok daha fazla kıyafet alternatifi tanıyan modacıların ellerinden oldukça şık ve zarif tasarımlar çıkmaktadır. Bilhassa son yılların en çok giyilen tesettür kıyafetleri arasında yer alan feraceler kış aylarında da kışlık ferace modelleri ile birlikte kadınların tercihi olmaya devam etmektedir.tesettür şıklığını yakalama, tesettür giyim modasında şık olmak, tesettür giyim tarzında şıklık

Deri detaylı ferace modelleri ile tarzınızı koruyun

Kadınların birçoğu deri kıyafetlerden veya deri detaylı kıyafetlerden oldukça hoşlanmaktadır. adeta kış aylarının sembolü olan deri detayı tesettür feracelerde de sıkça yer almaktadır. Özellikle göğüs kısmında veya etek kısmında yer alan deri detayları feracelere çok daha şık ve hoş bir görünüm katmaktadır. Aynı zamanda da kış aylarını sembolize eden deri ile birlikte deri detaylı ferace modelleri de kış aylarının en çok tercih edilen ferace modelleri arasında olmuştur. Vücut hatlarınızı hiçbir şekilde belli etmeyen ve oldukça şık ve klasik bir görünüm yaratan deri detaylı ferace modelleri bütün tesettürlü kadınların beğenisine sunulmuştur.

Cepli ferace modelleri ile kış aylarına merhaba

Kış aylarının soğuklarında sizleri üşütmeyecek olan kışlık ferace modellerinin vazgeçilmezleri arasında hiç şüphesiz ki cepli ferace modelleri de yer almaktadır. Salaş ve şık görünümü ile birlikte tesettürlü kadınların vazgeçilmezi olmayı başarmış olan cepli ferace modellerinde isterseniz uzun isterseniz de diz altı modelleri bulabilirsiniz. Daha çok kaşe şeklinde tasarlanan bu ferace modelleri cepleri ile bir yandan spor bir görünüm katarken şık tasarımı sayesinde de diğer yandan klasik bir görünüm uyandırmaktadır. Gittiğiniz her mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz cepli ferace modellerinde daha çok bebe yaka ve şal yaka feraceler tercih edilmektedir. Kadınların her zaman severek ve beğenerek kullandığı cepli ferace modellerinde aynı zamanda düğme detayları hoş ve şık bir görünüm uyandırmaktadır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir