Home » güzellik-bakım » Landoll Nashi Argan
nashi argan yağı, argan yağının faydaları, landoll nashi argan yağı

Landoll Nashi Argan

Nashi ürünleri, kozmetik sektöründe oldukça fazla çeşide sahip olan saç bakım ve temizlik ürünleri arasında yer alıyor. Elbette ki pek çok farklı set ve serisi bulunurken, bunlar arasında yer alan landoll nashi argan, yine saç şampuanları, saç bakım kremleri ve losyonları, saç maskeleri gibi çeşitlere sahip olmaktadır. Bazı ürünler hakkında detaylara ve kullanım şekillerine göre bilgiler verecek olursak, şunlardan bahsedilmesi mümkündür.nashi argan yağı, argan yağının faydaları, landoll nashi argan yağı

Landoll nashi argan yağı

Argan yağı, saç ve saç derisini derinlemesine besleyen ve saçlarınıza parlaklık kazandıran bir üründür. Saçlarınızın ihtiyaç duyduğu nemi, içeriğinde bulundururken, uygulama sonrası saçlarınızı ideal nem dengesine kavuşturabilecektir. Saçların daha kolay şekillenmesinde ve taranmasında etkili olurken, günlük kullanım için uygun üretilmiştir. Pompalı kutusu ile oldukça kolay kullanıma sahip olurken, yıkanmış olan temiz ve nemli saça uygulanması uygun görülmüştür.

Sülfatsız argan şampuan

İçeriğinde, sülfat, paraben ve diğer zararlı maddeleri içermeyen bu şampuan, saçlarınızı derinlemesine temizler. Saç ve saç derisinin kurumasından dolayı deri dökülmelerinden meydana gelen kepeklenmeye karşı etkili formülü de bulunurken, kullanıcılara yardımcı olmaktadır.

Dökülen, yıpranmış ya da dökülmeye yön tutmuş saçlar için özel formüle edilmiş ürünler arasından da landoll nashi argan şampuan ve bakım kremleri tercih edilebilir.

Landoll Nashi Argan Capixyl

Bu ürün, dökülme önleyici argan şampuanı olarak tanımlanıyor.7 gece programı olarak kullanılması için özel formüle edilmiştir. Saç liflerini güçlendirerek, saç köklerini canlandırabilecektir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir