Home » güzellik-bakım » Loreal Serie Expert Absolut Repair
loreal serie expert, loreal şampuan, loreal yapılandırıcı şampuan

Loreal Serie Expert Absolut Repair

Ürün özellikleri

 Loreal serie expert absolut repair uzman bakım ürünü olup yıpranmış ve cansız saçları yeniden yapılandırmak için sunulmuş bir üründür. Bir moleküler bakım ürünüdür. Saçları kökten uca kadar yeniden canlandırır. Aşırı yıpranmış saçlar için olmakla birlikte anında etki göstermektedir. Saçı bu denli kökten uca kadar canlandıran ilk şampuan öncesi saç bakım ürünüdür. Saç telleri gözle görülür bir biçimde güçlenir. İçeriğindeki bileşenler saçı onarmakla kalmaz, güçlendirir, canlandırır, doğal bir parıltı sağlayarak göz alıcılık kazandırır.loreal serie expert, loreal şampuan, loreal yapılandırıcı şampuan

 Saçın en önemli tabakası olan kütikül tabakasına etki ederek anında ve etkili bir biçimde saçları onarır. Sonuç gözle görülür ve hızlı bir biçimde elde edilir. Özellikle boyadan yıpranmış ve ince telli saçlar için oldukça etkili olan bir ürün kokusuyla da kullanıcılarına yeni bir dünyanın kapılarını açmaktadır. Ürün bu isim altında farklı çeşitler sunmaktadır. Şampuan ve saç bakım ürünleri olmak üzere iki farklı kategoride yer almaktadır. İki ürün birlikte kullanıldığında oldukça hızlı ve etkili sonuç göstermektedir.

Kullanım şekli

Loreal serie expert absolut repair saç bakım kremini kullanmadan önce saçlar ürünün şampuanı ile iyice yıkanmalı ve aynı şekilde iyice durulanmalıdır. Nemi alınan saça boydan uca kadar nazik bir şekilde maske yaparak uygulanmalıdır. Etki etmesi için 2-3 dakika beklenmeli ve nazikçe durulanmalıdır. Sonucu daha hızlı ve etkili alabilmek için bu işlemi haftada en az 2 kere yapmak gerekir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir