Home » güzellik-bakım » Meme Büyütmede Tıbbi Yenilikler
meme büyütmedeki yenilikler, meme büyütme ameliyatları

Meme Büyütmede Tıbbi Yenilikler

Bayanların en sık tercih ettiği estetik operasyon olarak sınıflandırılan ve sadece ülkemizde değil tüm dünyada sayısız kişi tarafından tecrübe edilmiş olan meme büyütme operasyonlarında tıbbi yenilikler ve teknolojik gelişmeler operasyonun kalitesini bir hayli artırıyor. Son yıllarda gelişen teknoloji ile kişinin istediği meme boyutu kişiye 3 boyutlu şekilde gösteriliyor ve bu şekilde söz konusu kişinin istediği boyuttan emin olması sağlanıyor. Bayanların sadece sutyen ölçüsü ile meme boyutunu tanımlamaması gerektiğini ifade eden estetik uzmanlar memenin damla formunda mı yoksa tam daire şeklinde mi olması durumunun tamamen kişiye kaldığını belirtiyor. Kişinin fizyolojik özelliklerinin sahip olması en uygun olan meme boyutu hakkında ciddi ipuçları verdiği tespiti de bu ameliyatların ne kadar ciddiye alınarak yapıldığının bir diğer göstergesi niteliğini taşıyor.meme büyütmedeki yenilikler, meme büyütme ameliyatları

Koltuk altından kesik yöntemi

Bayanların talep ettiği meme büyütme yöntemi genellikle göğüs bölgesine silikon ya da protez olarak anılan ürünün yerleştirilmesi esasına dayanıyor. Bu ürünün söz konusu bölgeye yerleştirilmesi için vücudun bir bölgesinin kesilmesi şarttır. Eskiden memenin alt bölgesinde oluşturulan bu kesik meme büyütme ameliyatı sonrasında memenin altında kalması ile gizlenirken günümüzde bu kesik koltuk altında oluşturulabiliyor. Koltuk altı bölgenizde yapılacak olan bir kesik işlemi ile göğsünüze protez ya da silikonun takılması mümkündür. Bu yöntem ile ilerideki hayatınızda vücudunuzda meme büyütme ameliyatı geçirdiğinize dair taşıyacağınız iz büyük ölçüde saklanmış olur. Nitekim ameliyat sonrasında herhangi bir enfeksiyon ya da zorlama gibi durumlar olmadığı takdirde 6 ay ile 1 yıl içerisinde söz konusu kesiğin yara izi tamamen kapanmakta ve görülmeyecek hale gelebilmektedir.

Damla ya da tam daire formu

Meme büyütme ameliyatlarında bayanlara sorulan en önemli sorulardan biri memelerinin damla formunda mı yoksa tam daire formunda mı olmasını istedikleridir. Bu çerçevede uzman doktorlar kişinin fizyolojik özellikleri bakımından hangi formun daha uygun olacağı konusunda bayanlara fikir de verebilmektedir. Bir hafta gibi kısa bir sürede günlük hayatınıza dönebileceğiniz meme büyütme yöntemi ile siz de fiziksel özelliklerinize göre çok daha dolgun ve diri göğüslere sahip olabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir