Home » güzellik-bakım » Profesyonel Saç Ekim Merkezleri
saç ekim merkezi, saç ekimi yapımı, saç ekimi yapan merkezler

Profesyonel Saç Ekim Merkezleri

Birçok insan dış görünüşünün güzel olması için farklı estetik ameliyatlar yaptırır. Dış görünüşü etkileyen en önemli faktörlerden birisi de saçlarımızdır. Kimisi saçlarının yağlı, kepekli olmasından şikâyetçidir. Kimisi de saç dökülmesinden saçsızlıkta. Bunun için birçok profesyonel saç ekim merkezleri bulunmaktadır. Bu sıkıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız bu merkezlere gidebilirsiniz. Farklı farklı saç ekim yöntemleri bulunmaktadır. Bunları şu şekilde açıklayabiliriz.saç ekim merkezi, saç ekimi yapımı, saç ekimi yapan merkezler

Tıraşsız saç ekimi

Saçlarınızın hiç boyu kısalmadan hiçbir saçınızı kesmeden saç ekimi yapma yöntemidir. Çoğu profesyonel saç ekim merkezlerin de yapılmaya başlanmış bir yöntemdir. A Plus Fue yöntemi ile saçlar toplanır. Saç ekimi yapılacak bölgede saç köklerine zarar vermeden kanallar açarak saç ekimi yapılmaktadır. Yara izlerini kapatmak alında bulunan boşlukları kapatmak ve seyrek yerleri sıklaştırmak için kullanılan bir yöntemdir. Her uzunluktaki saça yapılabilen bir yöntemdir. Bu yöntem uygulandıktan sonra kişi bir sonraki gün istediği gibi dolaşıp gezebilir. Bu ekimin uygulana bilmesi için uzmanlar bölgeye bakıp yapılıp yapılamayacağını söyler. Tek bir seansta 2000 saç ekimi yapılabilmektedir. İkinci seans ise 15-20 gün içinde gerçekleşebilmektedir.

Choı ımplanter saç ekimi

Tıraş işlemi yapılmadan köklerin toplanacağı bölgedeki saçlara kısaltma işlemi yapılması yeterlidir. Tüm saçlarınızı kısaltmadan Amerikan saç stili kesimi ile rahat bir şekilde uygulana bilen bir yöntemdir. Santimetre kareye 60-80 arasından saç ekimi yapılabilmektedir. Kullanılan aparat sayesinde saç dokusunda iz kalmak ve bu yüzden iyileşme kısa sürede gerçekleşir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir