Home » güzellik-bakım » Schwarzkopf 3D Mension Erkeklere Gri Saçlar için Şampuan
erkekler için gri saç şampuanı, erkeklere özel şampuan, gri saçlı erkekler için şampuan

Schwarzkopf 3D Mension Erkeklere Gri Saçlar için Şampuan

Hızla küreselleşen dünyada artık kadınlar kadar erkekler de dış görünüşlerine gerekli özeni gösteriyor. Hem giyim, hem de saç ve cilt bakımı konusunda artık erkekler de oldukça seçici ve titiz. Kadınların saçlarına gösterdiği hassasiyet ve özeni erkekler de aynı oranda gösteriyor. Ancak beyazlaşan saçlarla baş etmek noktasında yollar bir nebze olsun ayrılıyor. Çünkü erkeklerin büyük çoğunluğu kadınlar kadar sık saç boyamaktan yana değil. Hal böyle olunca, gerek genetik özelliklerden, gerek stresli yaşam koşulları nedeniyle, gerekse yaşın ilerlemesinden kaynaklanan beyaz saçların, göze hoş görünmesi gerektiği noktasında hemfikir olan erkekler de, bunu sağlayabilecek bir ürün arayışına giriyorlar. İşte tam da bu dertlerine derman olabilecek nitelikte bir ürün sunuyor Schwarzkopf onlara.erkekler için gri saç şampuanı, erkeklere özel şampuan, gri saçlı erkekler için şampuan

Schwarzkopf 3D Mension Erkeklere Özel Beyaz ve Gri Saçlar için Şampuan,  gri ve beyaz saçlara sahip olan beylere özel geliştirilmiş bir şampuandır. Güneşin yanında, çeşitli çevresel etkenlerin neden olduğu gri- beyaz saçlardaki sararmaları nötralize eder. Saçlarda bulunan soğuk tonları canlandırıp korurken, diğer taraftan da özel pigment yoğunluğuna sahip formülü sayesinde istenmeyen sıcak tonların rengini kırar. Saçların sağlıkla uzayıp yoğunluk kazanmasına yardımcı olur. Tüm saç tipleri için kullanılabilen Schwarzkopf 3D Mension Erkeklere Özel Beyaz ve Gri Saçlar için Şampuan, saçlardaki istenmeyen sarı tonlu saç yansımalarını giderir.

Schwarzkopf 3D Mension Erkeklere Özel Beyaz ve Gri Saçlar için Şampuan, içeriğinde; gliserin, moringa özü ve dengeleyici pigmentler içerir. Dengeleyici pigmentler, soğuk saç tonlarını canlandırıp korumayı sağlarken, gliserin saçlara istenen pürüzsüzlüğü ve yumuşaklığı kazandırır. Moringa özü ise, saça zarar veren serbest radikallere karşı koruma sağlamakla yükümlüdür. Schwarzkopf 3D Mension Erkeklere Özel Beyaz ve Gri Saçlar için Şampuan nasıl uygulanmalı? Nemli saçınıza ihtiyacınız doğrultusunda şampuanı uygulayıp masaj yapın. Arzu ettiğiniz renk yoğunluğuna göre 1 ila 5 dakika kadar bekletmeli ve saçınızı iyice durulamalısınız. Saçınızı şampuanlarken eldiven kullanmanız ve haftada iki defa uygulamayı sürdürmeniz tavsiye edilir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir