Home » güzellik-bakım » Schwarzkopf Bonacure Excellium
schwarzkopf bonacure, schwarzkopf saç bakım ürünleri

Schwarzkopf Bonacure Excellium

Birçok yapılan araştırmalar gösteriyor ki cildiniz ve saçınız çok açıdan birbirine benzer özelliklere sahiptir. Bu yüzden saç bakım ürünü tercihi ederken ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap verecek ürünlere yönelmelisiniz. Herkesin kendine göre farklı bir cilt tipi olduğu gibi farklı bir saç tipi var. Bu yüzden bc bonacure, yeni serisi excellium ile sizin saç probleminize yönelik ve size özel çözümler sunuyor. Tıpkı cilt bakımınızda olduğu gibi saç bakımınızda da size özel reçeteler mümkün olmaktadır. Oldukça şık ambalaj tasarımıyla her bir Schwarzkopf bonacure excellium yeni bakım ürünleri ile saçınızı yenileyerek ona sağlık kazandıracak, genç gösterecek, mükemmel ve rakipsiz çözümleri beraberinde getiriyor.schwarzkopf bonacure, schwarzkopf saç bakım ürünleri

İçeriğindekiler

İçerdiği kolajen terapiler sayesinde olgun saçlar için bakım sunan bu seri sayesinde gençlikteki saçlarınıza kavuşmanız sadece bir duş uzağınızda. Yıpranmış saçlarınızı hızlı bir biçimde güçlendirir ve yeniden yapılandırır. Saça doğal yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Havlu ile kurulanmış saçlara uygulanan kürlerini 30 saniyeye kadar bekletilip durulanarak kullanılır.

Enzim içeriği ile de peeling yaparak saça kolajen terapi uygulanmasını sağlar. Bu sayede saçlar iyice yüzeye tutunur ve daha sağlam olur.

En iyi çözüm en profesyonel marka

Schwarzkopf bonacure excellium sizlere en uygun saç bakım çözümlerini sunmak için yeni gelişen teknolojiyi ve yardımcı araçları kullanmaya devam ediyor. Örnek vermek gerekirse, teşhis aracı saç problemlerinizi adım adım doğru olacak bir şekilde teşhis ederek ve size en uygun bakımı saptamaya yardımcı olur.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir