Home » güzellik-bakım » Schwarzkopf Osis Messup Mat Gum
schwarzkopf osis, schwarzkopf saç bakım kremi, saç bakım ürünleri

Schwarzkopf Osis Messup Mat Gum

Dünya da en çok rağbet gören wax çeşidi olan Schwarzkopf osis messup mat gum saçınıza ultra matlık ve hareketli görüntü katarak, saçınızda ki tüm katların ortaya çıkmasını sağlayan waxtır.schwarzkopf osis, schwarzkopf saç bakım kremi, saç bakım ürünleri

Yararları ve özellikleri hakkında bilgi

Messup adı olarak da dikkatleri üstüne çeken bir saç şekillendirme ürünüdür. Saçınızın son şeklinin mess yani dağınık görüntü olmasını isterseniz kullanabilirsiniz. Saçınıza mat görüntü vererek saçlarınızı şekillendirir. Saça kuru ve güçlü bir doku oluşmasını sağlayarak saçların saç diplerine daha iyi tutunmasını sağlayan bir saç bakım ürünü. Saçı ağırlaştırma yapmaksızın yağsız görünümü verir. Katlı saç kesimlerinde Schwarzkopf osis messup mat gum saçlara muhteşem bir hareketlilik katarak dalga sağlar. Ve mess görüntüsü verir. Güçlü tutuş özelliği sayesinde saçınızdaki gün boyu olağan üstü görünmesini sağlayarak saç yüzeyinde kalıntı bırakmadan saçtan ayrışır. Orta derece de kontrol sağlayarak derecesi 2dir ve kontrolü de oldukça iyidir.

İçeriğindeki moleküller ve uygulamalar

Pigmentler ve carnauba molekülü ile muhteşem saç stilleri oluşturmanızı sağlar. Carnabua elementi saçınıza mükemmel tutuş vererek daha güzel saç modelleri yapmanızı gerçekleştirir. Avuç içine bir miktar alacağınız messup ile kuru saçlarınıza masaj yaparcasına uygularsanız daha iyi bir sonuç alırsınız. Dilediğiniz gibi doku ve şekil verebilirsiniz. Saçınıza şekil verirken hem bakım hem de şekil verme özelliği sayesinde oldukça memnun kalacağınız bir üründür.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir