Home » moda-giyim » Tesettür Elbiseler İle Şık Kombinler Yapma
tesettür elbise ile kombin yapma, tesettürde kombin yapma, tesettür giyim kombinleri

Tesettür Elbiseler İle Şık Kombinler Yapma

Kapalı hanımların olmazsa olmazı tesettür elbise kombinler dir.  Gerek günlük hayatta gerek özel davetlerde boydan kapalı elbiselerin yeri şüphesiz ki doldurulamaz.  Göz alıcı kombinler yapmak isteyen tesettürlü bayanlar genellikle tek parçada şık olmak isterler.  Bunun için de tesettür elbise modellerini tercih ederler. Tesettür bayanlar elbise kombini yaparken baştan aşağı aynı renkte giyinirler ise zayıf oldukları halde zayıf görünürler. Kilolu bayanlar ise tek renk kombinler yaparlar ise bu kombinler onların daha zayıf görünmelerini sağlayacaktır.  Karışık desenler ve tek renk seçimi ise kilolu bayanları daha da kilolu gösterecektir.  Bu yüzden tesettürlü  bayanlar yapacakları tercihlerde  çok dikkatli olmalıdırlar. Onun için tesettürlü bayanlar hem vücut ölçülerine uygun hem de gideceğiniz mekana ve yere göre giyinmeleri ilk şartları olmalıdır.tesettür elbise ile kombin yapma, tesettürde kombin yapma, tesettür giyim kombinleri

1.Omuz Deri Aplikli Kombin

Bu kombin oldukça şık bir kombindir. Ceketin omuzlarında ki deri aplikli detayı ile kombin dikkat çekmektedir. Altına giyilen hiç bir detayı olmayan sade düz bir siyah etek ile hoş bir kombin oluşturmuş olursunuz. Tesettür omuz detaylı elbise ile Böyle kombinler yaparak şıklığınıza şıklık katabilir,istediğiniz her mekana gidebilir,farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

2.Yandan Düğmeli Pantolonlu Kombin

Bu kombin oldukça spor ve şık olan bir kombindir. Böle bir kombin yaparsanız istediğiniz her yere gidebilir farkınızı ortaya koymuş olursunuz.  Yandan Düğmeli ve pantolon  detayı ile ilgi çeken bu kombin modeli gerek dışarıya çıkıldığına gerek ise güzel bir mekana kahvaltıya gidildiğinde rahatlıkla giyilebilir. Bu Kombini de seçerseniz mutsuz olmazsanız.

3.Örgü Kemerli Kombin

Bu kombini günlük yaşamınızda bir çok tere giderken kullanabilirsiniz. Gerek komşu ve ya arkadaşlarınıza oturmaya giderken gerek ise dışarıda kahve içmeye giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz.Tesettür örgü kemerli Kombin modeli, sevimli duran kemer detayı ile de ilgi çekmektedir. Kemer bu kombini sporlaştırmış ve şık olmasını sağlamıştır.  Gömlek ve etek ten oluşan bu güzel kombin girdiğiniz ortamda dikkat çekmenizi sağlayacak ve sizin de mutlu olmanızı sağlayacaktır. Böyle kombinler yaparken renk uyumuna ve vücut ölçülerinize bakarak seçimlerinizi ve kombinlerinizi o doğrultuda yapmalısınızdır.

4.Önü İşlemeli Peplum Kombin

Somon renginde ki bu kombin her tesettürlü bayana yakışmayacak bir kombin dir. Somon rengi açık bir renk olduğu için vücut ölçüleri ideal ölçüde olan bayanlar da daha hoş duran renkler arasında yer alır. Böyle bir rengi kilolu bayanlar tercih ederlerse kötü seçim yapmış olurlar ve kendilerini olduğundan daha kilolu göstermiş olurlar. Bu yüzden yapılan tercihler de renk seçimi ve vücut ölçüleri de bir o kadar önemli bir detaydır.  Tesettür önü işlemeli peplum kombini iddialı bir kombindir. Pantolon ve gömlekten oluşan bu kombin hem rahat hem de şık tır. Özel bir davete giderken rahatlıkla tercih edilebilecek olan bu model  hoş bir seçim olacaktır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir