Home » moda-giyim » TESETTÜR HAMİLE KIYAFETİ MODELLERİ NELERDİR?
tesettür hamile kıyafeti, hamileler için tesettür kıyafet, tesettürlü hamile kadın kıyafeti

TESETTÜR HAMİLE KIYAFETİ MODELLERİ NELERDİR?

Pek çok bayan tesettür giyim ürünleri bulmakta zorluk çekmekte olan bayanların özellikle tesettür hamile kıyafeti bulma konusundaki sıkıntıları üzerine pek çok tesettür giyim markasının bu alanda çalışmalar yaparak hamile bayanların bu konudaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu sebeple de pek çok markanın bu alana yönelmesi sayesinde bayanlar farklı modellerdeki kıyafetler sayesinde bu alandaki sıkıntılarını çözebilmeyi başarabilmiş durumdadır.tesettür hamile kıyafeti, hamileler için tesettür kıyafet, tesettürlü hamile kadın kıyafeti

Tesettür giyim alanında hizmet vermekte olan giyim markaları pek çok farklı model seçeneğine her geçen yıl daha fazla model seçeneği katarak bu alanda bayanların diledikleri gibi giyinebilmelerine de olanak sağlamaktadırlar. Bu tesettür hamile kıyafeti modellerine baktığımız zaman bu kıyafetlerde sadeliğin ön planda olduğunu görebilmemiz mümkün olmaktadır. Elbette oldukça şık ve modern kesimli kıyafetler de görmeniz mümkün olmaktadır. Bu modeller içerisinde tesettür elbise modellerine benzer modeller olduğunu görebilmemiz mümkün olsa da bu elbise modellerinin karın bölgesinde hamilelik nedeni ile oluşan büyümeyi gizleyecek şekilde bol kesimler uygulandığını görmemiz mümkündür. Bu bol kesim uygulaması hamile giyim ürünlerinin her birinde görülmektedir. Bunlar içerisinde elbise modelleri olduğu gibi hamile giyim ürünleri modeli olarak da kullanılabilen tunik modelleri de bulunmaktadır. Uzun askılı tulumlar da bulunan bu elbiseler ve tunikler sayesinde hamile bayanların hamilelik dönemi boyunca büyüyen karınlarını daha rahat bir şekilde gizlemeleri mümkün olmaktadır. Farklı kumaş türleri de kullanılarak oluşturulan bu modellerde kot kumaşlar kullanıldığı da görülmektedir. Bunun yanı sıra yazın hamileliğin daha rahat geçmesi için daha ince kumaşlar kullanıldığını görmek mümkün olduğu gibi kışın da hamile hanımların üşümemelerini sağlayacak olan kalın kumaşlar kullanıldığını görebilmemiz mümkün olmaktadır.

Bayanlar için oldukça zorlu geçen bu dönemde kıyafet problemlerini çözmekte olan tesettür hamile kıyafeti modellerinin çeşitliliği sayesinde daha şık kıyafetler giyebilmeniz mümkün olacaktır. Üstelik eskiden olduğu gibi kendinize birkaç beden büyük olan kıyafetler giymek zorunda kalmadığınız için giydiğiz zaman rahat etmenizi de sağlayan modellerle daha rahat bir hamilelik geçirmeniz mümkün olacaktır. Tunikler, pardösüler, elbiseler, etekler ve pantolonlar gibi seçenekler sayesinde hamilelik döneminde ne giyeceğim derdi yaşamak zorunda kalmazsınız.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir