Home » güzellik-bakım » Wella Sp Pigment Mousse Erkek Saç Boyası Siyah
wella saç boyası, erkek saç boyası, wella erkek saç boyası

Wella Sp Pigment Mousse Erkek Saç Boyası Siyah

Genellikle genetik faktörler ve stres gibi nedenlerden dolayı saçlarımızda meydana gelen beyazlıklardan kurtulmak için saç boyaları tercih edilmektedir. Ancak erkekler saç boyatmayı genelde daha kadınsı buldukları için beyazları ile barışık bir şekilde yaşamaya çalışırlar. Fakat neredeyse bütün erkekler de saçlarındaki beyazlıklardan kurtulmak ister. Bunun için ise saçlarınızı adım adım kendi saç renginize döndürecek olan wella sp pigment mousse erkek saç boyası siyahı kullanabilirsiniz. Birçok kişinin memnun kalmış olduğu bu ürün saçlarınızı tekrar doğal saç renginize döndürerek boyatmanıza hiç gerek kalmadan beyazlarınızdan kurtulmanızı sağlamaktadır.wella saç boyası, erkek saç boyası, wella erkek saç boyası

Ürün nasıl etki eder?

Son yılların oldukça sık kullanılan teknolojilerinden biri olan anti yaşlanma teknolojisi tıpkı cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi saç bakım ürünlerinde de mucizevi etkisi göstermektedir. Wella sp pigment mousse de anti yaşlanma teknolojisi ile beraber içerisinde yer alan aktif pigmentler ve C vitamini sayesinde saçlarınızdaki beyazlıkları yavaş yavaş kendi doğal rengine çevirebilmektedir. Odlukça beğenilen bu teknolojisi saçlarını boyatmak istemeyen erkekler için muhteşem bir üründür.

Ürün nasıl kullanılır?

Doğal saç rengi siyah olan erkekler için önerilen wella sp pigment mousse erkek saç boyası siyah havlu ile nemi alınmış olan saça veya kuru saça uygulanmalıdır. Uygulama ve durulama esnasında ise eldiven kullanmayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. ürünü ilk kullanımınızda 10 dakika kadar diğer kullanımlarda ise 5 dakika kadar başınızda bekletmeniz yeterli olacaktır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir