Home » diğer » Zavoli Uyumlu Filtre Nedir ve Nerelerden Alınabilir?
zavoli uyumlu lpg filtresi, lpg filtresi ne işe yarar, lpg sistemi filtreleri

Zavoli Uyumlu Filtre Nedir ve Nerelerden Alınabilir?

Zavoli uyumlu filtre, otogazla çalışan araçlarda bulunan ve LPG tankından gelen yakıtın temizlenmesini sağlayan gaz filtresidir. Bu gaz filtrelerinden karbüratörlü otogaz sistemlerinde sadece bir tane bulunmaktadır. Sıralı otogaz sistemlerine baktığımızda ise iki adet LPG filtresi bulunduğunu görmekteyiz.zavoli uyumlu lpg filtresi, lpg filtresi ne işe yarar, lpg sistemi filtreleri

Zavoli uyumlu filtre, bu markaya uyan tüm model ve diğer markaları kapsamaktadır. Şöyle ki yurt dışında ve yurt içinde üretilen birçok farklı LPG filtresi bulunmaktadır. Ancak aracınızın LPG filtresinde tıkanma olduysa ya da farklı bir sorun varsa yerli gaz filtrelerini kullanmanız hem ürünü rahatlıkla bulmanız açısından hem de yerli üretime katkı sağlamanız açısından daha iyi olacaktır. Zira, Türkiye’de üretilen gaz filtreleri de yurt dışında üretilenleri aratmamakta, aynı kaliteyi ve kullanışlılığı müşterilere sunmaktadır.

Zavoli uyumlu filtrelerin satıldığı birçok dükkân, mağaza ya da mekân bulunmaktadır. Bu filtreleri satın alabileceğiniz yerlere ulaşmaksa aslında çok kolaydır. Gaz filtresi satın almak için akla ilk gelen yer, otogaz sistem dönüşümü yapan marka ve firmalardır. Bu anlamda herhangi bir otogaz sistem dönüşümü yapan firmaya gittiğinizde aracınızın otogaz sistemiyle uyumlu ve orijinal bir gaz filtresi temin etmeniz mümkündür. Zaten orada çalışan yetkililer de size bu konuda yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra yedek parça satan dükkânlarda ve organize sanayi bölgelerinde de gaz filtresi satılmaktadır. Eğer yüzde yüz uyumlu olduğuna eminseniz kendiniz bir marka ismi verip ürünü satın alabilirsiniz. Ama emin değilseniz yine orada bulunan ustalardan bu anlamda yardım almanızda fayda vardır. Bunların dışında artık internet üzerinden de yedek parça satın almak mümkündür. Üstelik uygun fiyatlarla orijinal yedek parça almak istiyorsanız internetten alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir